logo

איך לחסוך כסף על מוצרי איפור ויופי?

יש כל כך הרבה מוצרי איפור ויופי שונים בחוץ. תלוי מה אתה צריך, קניית איפור עלולה להיות יקרה. אולי לא נראה שיש דרכים ברורות לחסוך כסף על מוצרי איפור ויופי.

 

עם זאת, לעשות זאת יכול להיות קל יותר ממה שאתה חושב. אתה לא צריך לשלם מחיר מלא עבור האיפור, המברשות או פריטי הטיפוח שלך. במקום זאת, עיין בטיפים הקלים האלה שיעזרו לך לצמצם עלויות בתחום זה. כתוצאה מכך, תפנה מקום בתקציב שלך להוצאות וצרכים אחרים.

הירשם לקבלת תגמולים

אם עדיין לא עשית זאת, הירשם לקבלת מיילים ותגמולים כדי לחסוך כסף על מוצרי איפור ויופי. חברות תמיד מציעות הנחות ומבצעים, במיוחד כדי לתגמל חברים. בדוק אם אתה יכול להצטרף לתוכנית נאמנות שבה תוכל לצבור נקודות עבור רכישות שאתה מבצע. בסופו של דבר, ייתכן שתוכל להשתמש בנקודות או בפרסים אלה כדי לממש מוצרים בחינם או בהנחה.

 

יתרון נוסף בהצטרפות לתוכנית תגמולים או נאמנות הוא שלעתים קרובות הם מספקים בחינם סביב יום ההולדת שלך. בדרך כלל ההצטרפות היא בחינם ואתה לא צריך להירשם לכרטיס אשראי או משהו דומה.

 

גם אם אתה כבר חלק מתוכנית תגמולים או נאמנות, וודא שאתה נמצא גם ברשימת הדוא"ל. זה יכול להיראות מייגע להצטרף לחבורה של רשימות אימייל, אבל זו יכולה להיות תזכורת מצוינת למתי לקנות ולמתוח את הכסף שלך.

 

יש אנשים שאפילו מקימים חשבון אימייל נפרד למבצעים ובודקים אותו פעם בשבוע. כך, מיילים של מכירה ושיווק לא יציפו את חשבון האימייל האישי שלך.

קבל דוגמאות בחינם

חלק מהחנויות מציעות דוגמיות חינם ללקוחות בכל שבוע. דגימות אלו יכולות לנוע בין פריטי מזון לתרופות ללא מרשם ואפילו דוגמיות איפור ויופי.

 

חברות יופי עשויות אפילו לשלוח דוגמיות חינם משלהן ללקוחות או כחלק ממחקר. בדוק את האתרים שלהם כדי לראות אם אתה יכול להירשם כדי לקבל דוגמאות. במקרים מסוימים, אפילו נשלחה לי דוגמית חינם של מוצר עם ההזמנה שלי למוצר אחר.

השתמש בקופונים

קופונים הם עוד דרך קלה לחסוך כסף על מוצרי איפור ויופי. אם אתה מצטרף לרשימת דוא"ל, ייתכן שכבר תקבל קופונים או שאתה עשוי לקבל אותם בדואר.

מקסם את עונות הסייל

בחנויות רבות יש מבצע שנתי או חצי שנתי. זה נותן לך את ההזדמנות לבצע רכישות בהנחה קיצונית ולהצטייד במלאי. בדוק את תאריך התפוגה של כמה ממוצרי האיפור והיופי האהובים עליך.

 

לאחר מכן, תקציב לביצוע כמה רכישות חשובות במהלך המכירה. כמו כן, שימו לב מתי חלק מהמוצרים שאתם אוהבים עוברים חיסול כדי שתוכלו לחסוך כל השנה.

נסה מותג חדש

לפעמים, זה לא מזיק לנסות מותג חדש אם אתה רוצה לחסוך כסף על מוצרי איפור ויופי. חלק מהמותגים זולים יותר מאחרים וזה לא אומר בהכרח שהאיכות נמוכה יותר.

 

לדוגמה, נראה כי מוצרי מותג חנויות עושים את העבודה במקרים רבים. נסה איפור, קרמים ומוצרי טיפוח מחנות התרופות המקומית שלך או מותג גנרי וראה עד כמה הם עובדים.

לך על המראה הטבעי

ככל שתקנה יותר פריטים על בסיס קבוע, כך תוציא יותר כסף. שקול לאמץ שגרת איפור ויופי מינימליסטית יותר כדי להוזיל את העלויות שלך.

 

חקרו מראה טבעי או מוצרים שיכולים לשרת מספר מטרות כמו צלליות שכבר יש בהן פריימר. או שטיפת פנים שמשמשת בתור פילינג ויכולה לעזור לגבש את שגרת הטיפוח שלך. אם אתה צריך להשתמש רק 3 עד 4 מוצרים על בסיס קבוע, אתה יכול לצמצם את העלויות שלך.

צפה בסרטון הדרכה

כן, צפייה בהדרכות ובסרטוני YouTube יכולה לעזור לך לחסוך כסף על מוצרי איפור ויופי. סרטוני הדרכה משמשים לעתים קרובות ככלי שיווקי שיעזור לך לקנות מוצר. עם זאת, אתה יכול להשתמש בהם לחינוך כדי ללמוד אילו פריטים אתה רוצה לקנות. בנוסף, הסרטונים עשויים לעזור לך לגלות מוצרים זולים יותר שלא ידעת עליהם.

 

חפש סרטונים כמו 'שגרת איפור ב-$20' או 'טיפוח עור ידידותי לתקציב' כדי ללמוד על טכניקות ומוצרים שיכולים לעזור לך לחסוך.

סיכום

במילים פשוטות, אתה לא צריך להקריב את מוצרי האיפור או היופי שלך כדי לחסוך כסף. יש הרבה פריצות ואסטרטגיות שיעזרו לך לצמצם עלויות ולשמור על התקציב שלך.